Privalumai

 • Kokybė ir ekologija
  Kokybė ir ekologija

  Namai Lazdynuose pastatyti iš aukštos kokybės šiuolaikiškų medžiagų. Namo išorinėms sienoms naudotos  silikatinės plytos yra ekologiškai švari, ilgaamžė, geros kokybės, šilumą taupanti medžiaga, pasižyminti puikiomis akustinėmis savybėmis. Silikatinės plytos yra vienos iš palankiausių aplinkosaugai statybinių medžiagų, be to tai viena iš nedaugelio ekologiškai subalansuotų medžiagų.

 • Patogu gyventi

  Šalia Jūsų Namų Lazdynuose įrengta vaikų žaidimų aikštelė, didelė krepšinio aikštelė. Iškart už jos – vaikų lopšelis darželis „Lazdynėlis“ (~100 m.). Iki Vilniaus Lazdynų vidurinės mokyklos ~700 m. Šalia gydymo įstaigos, prekybos centrai, Parodų rūmai Litexpo.

 • Gamta ir ramybė

  Namai Lazdynuose apsupti žalumos, pastatyti ant kalvos, todėl su rytinės kavos puodeliu galėsite pasitikti brėkštantį rytą ar gėrėtis vakarėjančio miesto panorama. Ilgiems pasivaikščiojimams ir pasivažinėjimams dviračiu puikiai tiks netoliese esantis miškas ar Neries pakrantė.

 • Puikus butų išplanavimas

  Visi vieno, dviejų ir trijų kambarių butai yra racionaliai išplanuoti, todėl galėsite maksimaliai išnaudoti savo namų erdves. Butai orientuoti Rytų arba Vakarų kryptimis, tad panoraminiai langai įleis daug šviesos. Visiems butams priklauso didelės (6-10 kv.m.) lodžijos.

 • Ekonomija

  Parduodamuose butuose įrengtas centinis kolektorinis šildymas. Tai ne tik leis jums mėgautis nebrangia šiluma savo namuose, tačiau pagal poreikius galėsite reguliuoti šildymo intensyvumą atskirose buto patalpose.

 • Susisiekimas

  200-300 m. iki viešojo transporto stotelių. Miesto centras vos už 4,5 km. Pietinio bei Vakarinio aplinkkelio dėka be vargo pasieksite kitus Vilniaus rajonus ar išvažiuosite į užmiestį Kauno, Ukmergės, Minsko bei kitomis kryptimis. Iki Vilniaus oro uosto vos 5 min.

 • Apie viską pagalvota

  Kad grįžus namo nereiktų sukti galvos kur pastatyti automobilį, Jūsų patogumui įrengėme automobilių parkavimo vietas po namu ir lauke. Taip pat po namu įrengta bendra uždara  patalpa/sandėlis dviračių, rogučių, slidžių ir kito inventoriaus laikymui.

Išsirinkite SAVO Namus Lazdynuose!
Butai
Grįžti
Uždaryti