Apie projektą

Apie projektą

Namai Lazdynuose – tai naujas projektas vertinantiems kokybę, ieškantiems gamtos, norintiems pabėgti nuo didmiesčio šurmulio ir nors trumpam sustabdyti laiką žvelgiant į puikią panoramą, atsiveriančią pro viršutinių aukštų langus...
Tuo pačiu Namai Lazdynuose - tai projektas, vertinantiems savo laiką, ieškantiems patogumo bei teisingo kokybės ir kainos santykio. Jūsų Namai Lazdynuose – arčiau gamtos!
Projektas įgyvendinamas Lazdynų mikrorajone, kuriame puikiai išvystyta infrastruktūra: šalia Vilniaus miesto Pietinio ir Vakarinio aplinkelio sankirta, viešojo transporto stotelės, vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai, Parodų rūmai, ligoninė. Kartu tai vieta, apsupta žalumos: šalia miškas, teka upė Neris, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai.
Ergonomiškas, racionalus butų išplanavimas. Dalis pirmo aukšto butų pritaikyti žmonėms su judėjimo negalia. Jūsų patogumui įrengtos požeminės automobilių parkavimo vietos.
Panoraminiai visų butų langai orientuoti Rytų ir Vakarų kryptimis, todėl namuose netrūks šviesos ir saulės. Ekonomiškas centrinis kolektorinis šildymas užtikrins mažas šildymo sąnaudas. Didelės (6-10 m2) lodžijos suteiks papildomą erdvės pojūtį ir leis džiaugtis dar vienu kambariu šiltuoju metų laiku.
Statybų pabaiga numatoma 2016 m. IV ketvirtyje.
Išsirinkite SAVO Namus Lazdynuose!
Butai
Grįžti
Uždaryti